Group Members Extra (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Contacts
ro: Contacte

en: Desc
ro: Descendent

en: Members
ro: Membri

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Joined
ro: Înscris

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: No members available.
ro: Nu există membri disponibili.

en: {{ arguments.gid|placeholder }} members
ro: {{ arguments.gid|placeholder }} membri
