Group Members Extra (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Desc
sv: Fallande

en: Members
sv: Medlemmar

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Group members
sv: Gruppmedlemmar

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Joined
sv: Medlem

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
