Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Group
de: Gruppe

en: Subject
de: Betreff

en: Group notifications
de: Gruppenbenachrichtigungen

en: Notifications
de: Benachrichtigungen

en: Emails
de: E-Mails
