Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Group
ro: Grup

en: Subject
ro: Subiect

en: Notifications
ro: Notificări

en: Emails
ro: E-mail-uri
