Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Group
vi: Nhóm

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Group notifications
vi: Thông báo của nhóm

en: Notifications
vi: Thông báo
