Group permissions (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: View
el: Προβολή

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Permissions
el: Άδειες

en: Permission
el: Άδεια

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Save permissions
el: Αποθήκευση αδειών

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Revision user
el: Χρήστης αναθεώρησης

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.

en: The time that the current revision was created.
el: Η ώρα που η τρέχουσα αναθεώρηση δημιουργήθηκε.

en: The user ID of the author of the current revision.
el: Το μοναδικό αναγνωριστικό χρήστη του συντάκτη της τρέχουσας αναθεώρησης.

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
el: Ένα @entity_type με @field_name %value υπάρχει ήδη.

en: Revision create time
el: Ώρα δημιουργίας αναθεώρησης
