Group permissions (1.0.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: View
bs: Pregled

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Permission
bs: Dozvole

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
