Group permissions (1.0.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: View
hr: Pregled

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Published
hr: Objavljeno

en: Revisions
hr: Revizije

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije
