Group permissions (1.0.0-alpha7) - en to no translation catalogue (34 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Group
no: Gruppe

en: View
no: Vis

en: Revision ID
no: ID for revisjonen

en: Published
no: Publisert

en: Revisions
no: Versjoner

en: Log message
no: Loggbeskjed

en: The changes have been saved.
no: Endringene har blitt lagret.

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Permissions
no: Tillatelser

en: Permission
no: Tillatelse

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: Save permissions
no: Lagre tillatelser

en: Created on
no: Laget den

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: Revision log message
no: Meldinger for versjonsloggen

en: Revision user
no: Revisjons-bruker

en: Briefly describe the changes you have made.
no: Beskriv kort endringene du har gjort.

en: The time that the current revision was created.
no: Tidspunktet da den gjeldende revisjonen ble opprettet.

en: The user ID of the author of the current revision.
no: Bruker-IDen til forfatteren av gjeldende revisjon.

en: @date by @username
no: @date av @username

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
no: En @entity_type med @field_name %value eksisterer allerede.

en: Revision create time
no: Tidspunktet da revisjonen ble opprettet

en: Default revision
no: Standard revisjon

en: Group types use three special roles:
no: Gruppetype bruker disse tre spesielle rollene:

en: <strong>Member:</strong> The default role for anyone in the group. Behaves like the "Authenticated user" role does globally.
no: <strong>Medlem:</strong> Standard rolle for de som tilhører gruppa. Oppfører seg som rollen «Autentisert bruker» gjør for nettstedet.

en: A boolean indicating the published state.
no: Boolsk verdi som angir publisert status.

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
no: Et flagg som indikerer hvorvidt dette var en standard revisjon da den ble lagret.
