Group permissions (1.0.0-alpha8) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: View
et: Kuva

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Permissions
et: Õigused

en: Permission
et: Õigus

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: Creator
et: Looja

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Revision user
et: Versiooni kasutaja

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
et: Olem @entity_type väljaga @field_name %value on juba olemas.

en: Revision create time
et: Versiooni loomisaeg

en: Default revision
et: Vaikereadaktsioon

en: A boolean indicating the published state.
et: Tõeväärtus näitamaks avaldamise seisu.
