Group permissions (1.0.0-alpha8) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: View
kk: Қарау

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Permission
kk: Құқық

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
