Group permissions (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Edit
is: Broyt

en: View
is: Vís

en: Published
is: Útgivið

en: Revisions
is: Útgávur

en: Log message
is: Boð í gerðalista

en: The changes have been saved.
is: Broytingarnar eru goymdar.

en: Revert
is: Vend aftur

en: Revisions for %title
is: Útgávur av %title

en: Revision
is: Útgáva

en: Permissions
is: Rættindi

en: Permission
is: Rættindi

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
is: Er tað heilt vist at tú vilt strika útgávuna frá %revision-date?

en: Save permissions
is: Goym rættindi
