Group permissions (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Revisions
hu: Változatok

en: Log message
hu: Üzenet

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Save permissions
hu: Jogosultságok mentése

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Group permissions
hu: Csoportjogosultságok

en: Group permission
hu: Csoportjogosultság

en: Revision user
hu: Változatot készítő felhasználó

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.

en: The time that the current revision was created.
hu: Az időpont, mikor az aktuális változatot létrehozták.

en: The user ID of the author of the current revision.
hu: Az aktuális változat szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
hu: Egy @entity_type @field_name mezővel és %value értékkel már létezik.

en: Changed on
hu: Megváltoztatva

en: Revision create time
hu: Változat létrejöttének ideje

en: Default revision
hu: Alapértelmezett változat

en: A boolean indicating the published state.
hu: A tartalom közzétételi állapotát jelző logikai érték.

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
hu: Egy állapotjelző, ami azt mutatja, hogy ez volt-e az alapértelmezett változat mentéskor.
