Group permissions (1.0.0-rc10) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: View
az: Görünüş

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Permissions
az: İcazələr

en: Permission
az: İcazə

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
