Group permissions (1.0.0-rc10) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: View
dz: སྟོན་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Log message
dz: འཕྲིན་དོན་ཚུ་  དྲན་དེབ་ནང་བཀོད།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Revisions for %title
dz: %title གི་དོན་ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།
