Group permissions (1.0.0-rc10) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: View
fi: Näytä

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Published
fi: Julkaistu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: About
fi: Tietoja

en: Save permissions
fi: Tallenna käyttöoikeudet

en: Creator
fi: Luoja

en: Created on
fi: Luotu

en: Uses
fi: Käyttää

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Group permissions
fi: Ryhmän käyttöoikeudet

en: Group permission
fi: Ryhmäoikeus

en: Briefly describe the changes you have made.
fi: Kuvaa lyhyesti tekemäsi muutokset.

en: The time that the current revision was created.
fi: Ajankohta jolloin nykyistä versiota muokattiin.

en: The user ID of the author of the current revision.
fi: Tämänhetkisen version kirjoittajan ID.

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username

en: Revision create time
fi: Version luontiaika

en: Default revision
fi: Oletusversio
