Group permissions (1.0.0-rc10) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: View
gu: જુઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: About
gu: વિશે

en: Save permissions
gu: પરવાનગીઓ સાચવો

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
