Group permissions (1.0.0-rc10) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: View
sk: Zobraziť

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: About
sk: Informácie o

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Uses
sk: Používa

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Revision user
sk: Používateľ revízie

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.

en: The time that the current revision was created.
sk: Čas vytvorenia aktuálnej revízie.

en: The user ID of the author of the current revision.
sk: Používateľské ID autora aktuálnej revízie.

en: Revision create time
sk: Čas vytvorenia revízie
