Group permissions (1.0.0-rc10) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: View
sv: Visa

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Published
sv: Publicerad

en: Revisions
sv: Versioner

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Permission
sv: Behörighet

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: About
sv: Om

en: Save permissions
sv: Spara behörigheter

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Created on
sv: Skapad den

en: Uses
sv: Använder

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: Group permissions
sv: Gruppbehörigheter

en: Group permission
sv: Gruppbehörighet

en: Revision user
sv: Användare för version

en: Briefly describe the changes you have made.
sv: Beskriv kortfattat de ändringar du har gjort.

en: The time that the current revision was created.
sv: Tidpunkten då den aktuella versionen skapades.

en: The user ID of the author of the current revision.
sv: Användar-ID till författaren av den aktuella versionen.

en: @date by @username
sv: @date av @username

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
sv: Ett @entity_type med @field_name %value finns redan.

en: Revision create time
sv: Tid för skapande av version

en: Default revision
sv: Förvald version

en: A boolean indicating the published state.
sv: En booleska som indikerar status för publiceringen.

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
sv: En flagga som indikerar om detta var en standardrevision när den sparades eller inte.
