Group permissions (1.0.0-rc10) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Published
ur: شائع شدہ
