Group permissions (1.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:
