Group permissions (1.0.0-rc3) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
