Group permissions (1.0.0-rc4) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: View
eu: Bista

en: Published
eu: Argitaratua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Log message
eu: Log mezua

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Permission
eu: Baimena

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak

en: Creator
eu: Sortzailea

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
