Group permissions (1.0.0-rc4) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: View
gl: Ver

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Permissions
gl: Permisos

en: Permission
gl: Permiso

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Save permissions
gl: Gardar permisos

en: Creator
gl: Creador

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Revision user
gl: Usuario da revisión

en: Briefly describe the changes you have made.
gl: Describa brevemente os cambios que realizou.

en: The time that the current revision was created.
gl: Momento no que a revisión actual foi creada.

en: The user ID of the author of the current revision.
gl: O ID do usuario autor da revisión actual.
