Group permissions (1.0.0-rc4) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: View
oc: Veire

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Published
oc: Publicat

en: Log message
oc: Messatge de jornal

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Revert
oc: Restablir

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: Permission
oc: Dreit

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz suprimir la version del %revision-date ?

en: Save permissions
oc: Enregistrar los dreits d'accès

en: Revision log message
oc: Messatge del jornal de revision
