Group permissions (1.0.0-rc4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: View
ta: நோக்குக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Log message
ta: பதிகைத் தகவல்
