Group permissions (1.0.0-rc5) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: View
ast: Vista

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Permissions
ast: Permisos
