Group permissions (1.0.0-rc5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত
