Group permissions (1.0.0-rc5) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: View
ca: Mostra

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Published
ca: Publicat

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Permissions
ca: Permisos

en: Permission
ca: Permís

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: Creator
ca: Creador

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
ca: Ja existeix un @entity_type amb @field_name %value.

en: Revision create time
ca: Data de creació de la revisió

en: Default revision
ca: Revisió per defecte

en: A boolean indicating the published state.
ca: Un booleà indicant l'estat de publicació.
