Group permissions (1.0.0-rc5) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
