Group permissions (1.0.0-rc5) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
