Group permissions (1.0.0-rc5) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: View
se: Čájet

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
