Group permissions (1.0.0-rc5) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش
