Group permissions (1.0.0-rc6) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Permission
ka: უფლება
