Group permissions (1.0.0-rc6) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: View
os: Фенд
