Group permissions (1.0.0-rc6) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: View
sq: Shfaq

en: Published
sq: Publikuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Permission
sq: Të drejta

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat
