Group permissions (1.0.0-rc7) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: View
be: Праглядзець

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Published
be: Апублікавана

en: Revisions
be: Версіі

en: Log message
be: Запіс у логу

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Permissions
be: Правы

en: Permission
be: Дазвол

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Revision user
be: Карыстальнік версіі

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.

en: The time that the current revision was created.
be: Час калі бягучая версія была створаная.

en: The user ID of the author of the current revision.
be: Ідэнтыфікатар аўтара бягучай версіі.

en: Revision create time
be: Час стварэння версіі

en: Default revision
be: Прадвызначаная версія

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
be: Прадвызначаны пераклад
