Group permissions (1.0.0-rc7) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: View
te: చూడు

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Permission
te: అనుమతి
