Group permissions (1.0.0-rc7) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: View
th: ดู

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Revisions
th: รุ่น

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Save permissions
th: บันทึกสิทธิ์

en: Creator
th: ผู้สร้าง

en: Created on
th: สอบเมื่อ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ

en: Briefly describe the changes you have made.
th: อธิบายการเปลี่ยนแปลงที่คุณได้ทำ

en: The time that the current revision was created.
th: เวลาการแก้ไขล่าสุด

en: The user ID of the author of the current revision.
th: การแก้ไขรหัสผู้ใช้ล่าสุด
