Group permissions (1.0.0-rc9) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: View
cs: Zobrazit

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Revisions
cs: Revize

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: About
cs: Popis

en: Save permissions
cs: Uložit práva

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Uses
cs: Použití

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Revision user
cs: Autor revize

en: Briefly describe the changes you have made.
cs: Stručně popsat provedené změny.

en: The time that the current revision was created.
cs: Čas vytvoření aktuální revize.

en: The user ID of the author of the current revision.
cs: Uživatelské ID autora aktuální revize.

en: Revision create time
cs: Čas vytvoření revize

en: Default revision
cs: Výchozí revize
