Group permissions (1.0.0-rc9) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: View
eo: Vidu

en: Published
eo: Publikigita

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Permission
eo: Permeso

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn
