Group permissions (1.0.0-rc9) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: View
fa: مشاهده

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Log message
fa: گزارش

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Revert
fa: بازگشت

en: Revisions for %title
fa: بازبینی‌های %title

en: Revision
fa: بازبینی

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Permission
fa: مجوز

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fa: آیا از حذف بازبینی مربوط به تاریخ %revision-date اطمینان دارید؟

en: About
fa: درباره

en: Save permissions
fa: ذخیره کردن مجوزها

en: Creator
fa: سازنده

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Revision log message
fa: پیام گزارش بازبینی

en: Create a group
fa: ایجاد یک گروه

en: Briefly describe the changes you have made.
fa: تغییراتی را که ایجاد کرده‌اید را به اختصار شرح دهید.

en: The user ID of the author of the current revision.
fa: شناسه کاربری نویسنده بازبینی جاری.
