Group permissions (1.0.0-rc9) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Group
si: සමූහය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Permissions
si: අවසර
