Group permissions (1.0.0-rc7) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: View
lv: Skatīt

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Permission
lv: Atļauja

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: The time that the current revision was created.
lv: Pašreizējās revīzijas izveides laiks.

en: The user ID of the author of the current revision.
lv: Pašreizējās revīzijas autora lietotāja ID.
