Group permissions (1.0.0-rc7) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: View
ne: दृश्य

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Revision
ne: संशोधन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति
