Group permissions (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: View
cy: Gweld

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Log message
cy: Neges log

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Revisions for %title
cy: Diwygiadau i %title

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Permission
cy: Caniatâd

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dychwelyd i'r diwygiad o %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu diwygiad o %revision-date?

en: Save permissions
cy: Cadw hawliau

en: Copy of the revision from %date.
cy: Copi o'r diwygiad o %date.
