Group permissions (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: View
jv: Tampilan

en: Published
jv: Dipacak

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Log message
jv: Pesen log

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.
