Group permissions (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: View
mr: बघा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Log message
mr: आवागमन सुचना
