Group permissions (2.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: View
ar: عرض

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Published
ar: منشور

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Revert
ar: استرجع

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Save permissions
ar: حفظ الصلاحيات

en: Copy of the revision from %date.
ar: نسخة من مراجعة %date.

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة

en: The time that the current revision was created.
ar: الوقت الذي تم فيه إنشاء المراجعة الحالية.

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
ar: الـ @entity_type مع  @field_name %value  موجود مسبقا

en: A boolean indicating the published state.
ar: معامل منطقي يوضح حالة النشر.
