Group permissions (2.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: View
he: צפיה

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Published
he: מפורסם

en: Revisions
he: גרסאות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: Revision
he: גרסה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Permission
he: הרשאה

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: Created on
he: נוצר ב

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Group permissions
he: הרשאות קבוצה

en: Revision user
he: משתמש הגרסה

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username

en: Revision create time
he: מועד יצירת הגרסה

en: Default revision
he: גרסת ברירת המחדל

en: Group types use three special roles:
he: סוגי קבוצות משתמשים בשלושה תפקידים ייעודיים:
